Fenomén

Fenomén

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-380-7

CooBoo (2013) 978-80-7447-380-7 344

June a Day přijíždějí do Las Vegas a nemyslitelné se stává skutečností – Elektor Primo umírá a vlády se ujímá jeho syn Anden. Republika se tak ocitá ještě o krok blíže absolutnímu chaosu. Day však ze všeho nejvíc touží zachránit svého malého bratra, a tak mu nezbude nic jiného než se spojit s Patrioty. Ti oběma slíbí pomoc, mají jen jednu malou podmínku – Day a June musí zabít nového vládce. Zdá se, že je to mimořádná šance, jak změnit vývoj celé republiky, jak vyjádřit vůli tak dlouho utiskovaného národa. (Založil/a: alča87)

Marie Lu Marie Lu
*11.07.1984

anishta
  19. 12. 2014, 11:01
Další díl, který je opět velmi čtivé a napínavé a ten konec mě pěkně nas*al! Určitě dočtu i poslední díl. Těším se na něho.
Lucianna
  7. 9. 2014, 18:52
Miluju Legendu a miluju i Fenoména :-) knihy jsou velice čtivé a dobře napsané. U děje se nenudíte, hlavní postavy jsou sympatické a knihy jsou plné očekávání. Děje obou knih se mi strašně líbily a něco jsem vůbec nepředvídala že by se mohlo stát:-) a s chutí se pustím do dalšího dílu!:-)
DanielOsbourne
  23. 7. 2015, 16:27
O proti prvnímu dílu rozhodně zlepšení. Zatím co Legenda byla lehko prokouknutelná, Fenomén takový handicap nemá. Nevěděl jsem, co přijde na další straně a už vůbec jsem se neodvažoval přemýšlet nad tím, jak to dopadne celé. Dayovi kapitoly mě moc nebavily, ale Juniny kapitoly jsem si na druhou stranu užíval. Fenomén ve mě probudil opravdový zájem o tuto sérii a dost mě zajímá, jak to všechno vlastně dopadne.
kiky
  13. 6. 2014, 17:41
Naprosto skvělá knížka! Snad ještě lepší než Legenda :). Velmi čtivé, ani chvilku jsem se nenudila ;). Jsem zvědavá na poslední díl :).
charming
  29. 11. 2016, 12:07
Velmi čtivé a nepředvídatelné. Tento díl se mi snad líbil ještě o něco více než Legenda. Děj je promyšlený a propracovaný. Tak teď už jdu na závěrečný díl, plná velkého očekávání :-)