Indigové kouzlo

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-904-2

Domino (2013) 978-80-7303-904-2 328

Mladá alchymistka Sydney chrání královninu sestru Jill před zabijáky a spolu s ostatními přáteli v utajení studuje na elitní škole v Palm Springs.

Není to ale zdaleka vše, čím se její mysl zaobírá: nedokáže v sobě potlačit city k Adrianovi. Ví sice, že je naprosto nepřípustné, aby jakožto člověk chodila s vampýrem, ale copak si může v něčem takovém poručit?

Zároveň Sydney pátrá po zběhlém alchymistovi Marcusi Finchovi, který zřejmě střeží veliké tajemství indigového kouzla. A možná má i informace o tom, že alchymisté Sydney celý život lhali a jen ji využívali...

Zdroj: www.dominoknihy.cz (Založil/a: martinka28)

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 10:24
Četla jsem nejprve v angličtině, protože jsem se nemohla až ro i nás vydají a byla to chyba. Do češtiny je ro přeloženo dobře, ale v angličtině to dává mnohem větší smysl. Rozhodně jsou v knize v angličtině a v češtině rozporné části. Samozřejmě příběh se skvěle napsaný, koneckonců Richelle Mezd už ukázala, že na to má. Rozhodně doporučuji jen anglicky nebo jen česky. U tohohle ne obojí.
Nnelly
  2. 10. 2013, 22:25
Nemám ráda Sydney a příběh mi stále přijde dost předvídatelný a zbytečně pomalý (natahovaný), ael to je tím, jak moc jsem fandila Rose, každopádně tahle série má vzestupnout tendenci... díl od dílu se zlepšuje a já doufám, že to půjde stejně, protože konec mi přišel jako to pravé "ticho před bouří" než to všechno opravdu začne
btw. fakt chci mít krystalickýho draka!!! O_O 7/10
Celupka
  2. 3. 2014, 23:34
konečně už Sydney přestala myslet jako alchymistka a začala také naslouchat svému srdci, takhle se s ní dokážu lépe ztotožnit, pro mě zatím nejlepší díl ze série
kklepkaa
  11. 2. 2014, 18:10
Rozhodně beru Pokrevní pouta jako slabšího sourozence VA. Sydney není pro mě ten tip hrdinky, kterou bych si oblíbila... vlastně ji vůbec nemám ráda. Ale v celku to tak hrozné není a rozhodně se pustím do dalšího dílu :)
Ann-K.
  19. 11. 2013, 13:00
Super:)ani chvíli jsem se nenudila. Příběh měl hodně dobrých zápletek, zatím pro mě nejlepší díl PP. Sydney jsem si oblíbila. V předešlých dílech byla pro mě jenom alchymistkou která plní rozkazy od nadřízených, ale teď.... už to není ta samá Sydney. A navíc Adrian a Sydney:)juhůůůů
Lerenika
  3. 10. 2013, 22:57
Vlastně to bylo dobrý. Ale už jen fakt, že jsem knížku při čtení mnohokrát odložila o něčem vypovídá. Protože já tohle nedělám. Ale přesto hodnotím kladně - 70%
Nebylo tam nic, co by mi vyloženě vadilo. Sydney získává sebevědomí. Adrian se mi líbil už dřív ve VA (i když Dimitrij je Dimitrij:).
Nejsem moc zastánce toho čarodějnictví, ale beru to jako nutný zlo.
Ale tento díl spíš připravoval půdu pro díl další. Nebo v to aspoň doufám. Rozhodně čtu tuto sérii dál, líbí se mi autorčin styl.
Anet.17
  15. 9. 2013, 14:10
OMG! Konečně! Bylo to tak dojemné na konci mezi Adrianem a Sydney. Aj mě rozbrečeli. Sydney se hodně změnila. Už to není ta samá holka co pomáhala Rose v Rusku. A Adrian. To je taky něco jiného. A přijela Zoe. Bude to zajímavé. Už se fakt těším na TFH.
evcik
  2. 12. 2013, 11:44
Z pokračování VA je třetí díl zatím nejlepší! Konečně se mi nějak podařilo sžít se s hlavní hrdinkou (možná i tím, že ona se začíná měnit) a Adriana prostě miluju. Některé části knihy jsem kvůli němu četla dvakrát :D Volné pokračování VA si ode mně konečně vysloužila pět hvězdiček! Nemohu se dočkat dalšího dílu a také jsem velmi zvědavá jak se jim povede to filmové ztvárnění ;)
majda x
  18. 9. 2013, 19:20
Konečně jsem se dočkala. Od první stránky jsem byla vtažená do děje. Moc všem doporučuju. Úplne jsem si díky teto knížce zamilovala Sydney a Adriana.