Nemetonburk aneb Tajemství ve skále

Nemetonburk aneb Tajemství ve skále Originální název: Nemetonburk aneb Tajemství ve skále

Albatros - 2003
ISBN: 80-00-01196-4

Albatros (2003) 80-00-01196-4 238

Příběh plný tajemna a detektivního pátrání při kterém nás hlavní hrdinové Tom a Áňa provedou starobylým labyrintem pod hradem Nemetonburk. Při putování podzemím v časovém úseku tří století odhalí důležitá fakta o svém rodu, pochopí poselství starých legend a objeví bájné Srdce srdcí. Není divu, vždyť NEMETON je prý spojnice mezi skutečným a nadpřirozeným světem! (Založil/a: Lizetka)

Ruxandra
  22. 5. 2012, 12:59
Tento první díl Nemetonburku mě v mých dvanácti letech naprosto uchvátil! Ta atmosféra, tajemno a řešení záhady... Fantastický příběh, ale pouze sám o sobě, s druhým a třetím dílem se mi další rozuzlení celého příběhu už moc nelíbilo, i když jsem vše dočetla. V dospělosti se na to už ale člověk dívá jinak:)
stepuli
  18. 2. 2014, 19:29
Souhlasím s uživatelkou Ruxandra. První díl mě taky úplně uchvátil, dobrodružná knížka s tajemstvím a hádankami se mi přesně trefila do noty.