Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Drsný chlap

78%
4 13
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Drsný chlap
Autor:

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2221-8
Počet stránek: 352
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Ikar (2013) 978-80-249-2221-8 352

Drsný chlap je román Sandry Brown, v němž hraje hlavní roli bývalý policajt Dodge Hanley. Toho si možná pamatujete z předchozího románu Ostrý střih. Dodge před pár lety skončil u policie a začal se živit jako soukromý detektiv. Momentálně pracuje pro jednu právnickou firmu a v podstatě je spokojený se způsobem života, jaký žije.

Jednoho krásného dne zazvoní telefon a příjemný ženský hlas ho žádá o pomoc. Přestože uplynulo již třicet let od té doby, co její hlas slyšel naposledy, Dodge si hned vybaví svou dávnou lásku, Caroline. Žena mu ovšem nevolá proto, aby ho pozdravila, ale potřebuje pomoc. Nejde o ni, ale o její dceru Berry. Dívka se zapletla s nebezpečnými lidmi a potíže na sebe nenechaly dlouho čekat. Vytáhne drsný chlap Dodge děvče z potíží? Situace se velice rychle komplikuje a Dodge bude muset riskovat svůj vlastní život, aby chytil nebezpečného dívčina pronásledovatele, který ji má už pěkně dlouho na mušce a chystá past. Maniak vyhrožuje zabitím a mezi mladou dívkou a jistou smrtí stojí jen Dodge.

Přečtěte si napínavý román Drsný chlap, který napsala Sandra Brown a vypráví v něm o posedlosti, vraždě, pronásledování, ale i o tom, jak křehká je lidská duše a mezilidské vztahy. Román Drsný chlap je i o lásce a o tom, že život člověku připravuje nejednu obtížnou situaci, ale také někdy dá i druhou šanci. (Založil/a: Laponka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

maurarita
100% 100% 100% 100% 100%
  17. 7. 2015, 20:18
Krásné počtení kde nechybí trochu napětí, posedlosti , pronásledování ,dobrodružství , ale hlavně i romantika a láska
niknikita
60% 60% 60% 60% 60%
  19. 6. 2015, 17:50
Tak trochu jsem se v tom příběhu ztrácela. Proto si myslím, že by možná bylo lepší, napsat dvě knihy, protože tohle prolínání děje do minulosti mi v tomto případě nějak nesedlo.