Drsný chlap

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2221-8

Ikar (2013) 978-80-249-2221-8 352

Drsný chlap je román Sandry Brown, v němž hraje hlavní roli bývalý policajt Dodge Hanley. Toho si možná pamatujete z předchozího románu Ostrý střih. Dodge před pár lety skončil u policie a začal se živit jako soukromý detektiv. Momentálně pracuje pro jednu právnickou firmu a v podstatě je spokojený se způsobem života, jaký žije.

Jednoho krásného dne zazvoní telefon a příjemný ženský hlas ho žádá o pomoc. Přestože uplynulo již třicet let od té doby, co její hlas slyšel naposledy, Dodge si hned vybaví svou dávnou lásku, Caroline. Žena mu ovšem nevolá proto, aby ho pozdravila, ale potřebuje pomoc. Nejde o ni, ale o její dceru Berry. Dívka se zapletla s nebezpečnými lidmi a potíže na sebe nenechaly dlouho čekat. Vytáhne drsný chlap Dodge děvče z potíží? Situace se velice rychle komplikuje a Dodge bude muset riskovat svůj vlastní život, aby chytil nebezpečného dívčina pronásledovatele, který ji má už pěkně dlouho na mušce a chystá past. Maniak vyhrožuje zabitím a mezi mladou dívkou a jistou smrtí stojí jen Dodge.

Přečtěte si napínavý román Drsný chlap, který napsala Sandra Brown a vypráví v něm o posedlosti, vraždě, pronásledování, ale i o tom, jak křehká je lidská duše a mezilidské vztahy. Román Drsný chlap je i o lásce a o tom, že život člověku připravuje nejednu obtížnou situaci, ale také někdy dá i druhou šanci. (Založil/a: Laponka)

maurarita
  17. 7. 2015, 20:18
Krásné počtení kde nechybí trochu napětí, posedlosti , pronásledování ,dobrodružství , ale hlavně i romantika a láska
niknikita
  19. 6. 2015, 17:50
Tak trochu jsem se v tom příběhu ztrácela. Proto si myslím, že by možná bylo lepší, napsat dvě knihy, protože tohle prolínání děje do minulosti mi v tomto případě nějak nesedlo.