Zítra se bude zabíjet

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4080-0

Knižní klub (2013) 978-80-242-4080-0 352

Kdysi byl hrdinou Velké války, pak agentem obávaného Černého domu. Teď je významnou oporou zločineckého podsvětí Dolního města. Říká se mu Správce. Domnívá se, že válka je pro něj dávnou minulostí, jenže pak dostane předvolání od někoho, koho tehdy znával, a to vrátí zpátky spoustu nepříjemných, nepohodlných a bolestných vzpomínek. Dcera generála Montgomeryho zmizela, když se pokoušela zjistit, kdo zabil jejího bratra. Její otec ji chce najít dřív, než páchnoucím ulicím padne za oběť i ona.
Temný příběh z prohnilého světa je po Léčbě ostrou břitvou (Knižní klub, 2012), další neméně pozoruhodnou fantasy noir detektivkou z pera Daniela Polanského. (Založil/a: Laponka)

Daniel Polansky Daniel Polansky

moonchild
  12. 11. 2013, 17:29
Dcera generála Montgomeryho zmizela,když se pokoušela zjistit,kdo zabil jejího bratra.Její otec jí chce najít dřív,než páchnoucím ulicím padne za oběť i ona.
RenataHopsinka
  14. 7. 2014, 19:50
Kniha je velmi čtivá a psaná uvolněným stylem. Je o malinko slabší než první díl, ale i přesto se mi velmi líbila.
terrafelix
  14. 2. 2016, 17:01
Není to tak napínavé, jako byl první díl, ale zápletka rozhodně nezklamala. Rozuzlení super, ale než se k tomu čtenář dobere, utečou tři doby ledové. Je tu podle mě několik celkem zbytečných pasáži, kdy se autor pitvá ve válce. Taky se tu hemží víc postav, které jsou různě propojené, takže kdo počítá s lehkostí prvního dílu, bude asi zklamaný.