Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Já, Monstrum

76%
4 10
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Já, Monstrum
Autor:

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
BB art - 2013
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
BB art (2013)

I démoni mají přátele. A ti se teď přicházejí Johnu Wayneovi Cleaverovi pomstít za smrt jednoho z nich.Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí. A tak jsem ho zabil. Myslím, že jsem udělal správnou věc. Aspoň už nikdo další neumřel. Ale ne na dlouhoV knize Nejsem sériový vrah John Wayne Cleaver zachránil své město před zabijákem daleko hrozivějším, než jsou sérioví vrazi, kterými je přímo posedlý.

Ukáže se však, že sotva jeden démon zmizel, v Claytonu jej vystřídal druhý. Zanedlouho se objeví další oběti, jež může John balzamovat v márnici, a nová záhada, která čeká na vyřešení. Jenže John okusil smrt a temná stránka jeho osobnosti, kterou používal jako zbraň - a nazývá ji Monstrum -, ho teď může ovládnout.

V Claytonu nikdo nebude v bezpečí, dokud John nepřemůže dva děsivé protivníky: neznámého démona, kterého musí zastavit, a svého vnitřního démona, před nímž nikdy neuteče.

Druhá část trilogie Dana Wellse je ještě čtivější a napínavější než její první díl. Autor se vám předem omlouvá za noční můry. (Založil/a: Laponka)

(více)  

Štítky

více  
Dan Wells Dan Wells
*04.03.1977

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

wendel
60% 60% 60% 60% 60%
  3. 3. 2016, 16:16
Rozhodně neobvyklá kniha, ve které 16ti letý John nejdříve bojuje sám se svým nutkáním mučit a vraždit. A později se snaží vypátrat sériového vraha, a nakonec se sním utká.