Žít po proudu

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-904988-9-1

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-904988-9-1 176

Tato kniha vás naučí přirozenému životu po proudu. Žít po proudu je ten nejpřirozenější způsob života, protože v proudu jste sami sebou a respektujete svůj jedinečný energetický potenciál. Žít po proudu znamená žít v souladu se svým Skutečným Severem a jít po své Stezce Srdce. Žít po proudu znamená, že si uvědomíte, kdo jste a co doopravdy chcete a nesnažíte se nesmyslně si plnit cíle, které nejsou vaše. Pokud žijete v souladu se svým proudem, máte pocit, že váš život má smysl. Zaplaví vás vnitřní spokojenost ze sebe sama. Budete spokojeni, i když vnější podmínky tomu nemusí alespoň ze začátku odpovídat. Žít po proudu je to, proč jsme sem na planetu Zemi přišli. Je to jednoduchý a úžasně účinný nástroj, jak v životě být spokojený a plnit si bez zbytečného úsilí svá přání. A během tohoto způsobu žití automaticky najdete radost a vše, co každý z nás ve své výjimečnosti hledá. (Založil/a: Kůstka)