Otoky a záhadná lymfa

Otoky a záhadná lymfa

Podtitul: aneb pravé příčiny celulitidy, obezity a neúspěšných pokusů zhubnout

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-260-4404-8

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-260-4404-8 156 Nakladatel: Jitka Bičíková

Kniha se zaměřuje na vysvětlení co je to vlastně lymfa a jaké problémy může způsobit, když se zanedbá. Podrobně vystvětluje princip problému právě lymfatických otoků, co je zapříčinuje a jak je léčit.

Vše vychází z mé letité praxe, doplněno mými příběhy, zkušenostmi, fotografiemi pacientek. Kniha je protkána laickým pochopením, proč ženy nemohou zhunout, co dělají špatně, a mnoho dalšího točícíse kolem lymfy a "zaneseného" lymfatického systému a jeho následků. Vše je doplněno o "babské rady", bylinnou léčbu, mou praxí a pohledem z "mluvy duše", psychosomatikou na konkrétní nemoc.

Je to "ženská kniha", která se proto zaměřuje na nejčastější ženské problémy od otoků a tzv. "sloních nohou", obezitou, podceňovanou celulitidou, zavodňováním, alergiemi a všemi nemocemi, které může spustit právě nelečený lymfatický systém. Kniha je zaměřena na ženy a rozebrátním nemoci zkrz jejich duši, psychiku a problémy. (Založil/a: jibi)

Jitka Bičíková Jitka Bičíková

Phewell
  9. 8. 2016, 15:19
Paní Bičíkovou jsem zaznamenala v díle Kouzelných bylinek ČT, tak jsem si hned knihy půjčila. O spoustě věcí zmíněných v knize jsem přesvědčená, že fungují. Byla jsem hlavně zvědavá, že se dovím něco nového. ALE kniha je nesrozumitelně poslepovaná UKRADENÝMI texty a názory jiných autorů. Kniha nemá hlavu ani patu, rozčilovalo mě, že čtu to, co už jsem četla jinde a ani nebylo popsáno, proč je to v knize uvedeno a za jakým účelem. Jde o jedno velké plagiátorství. Navíc autorka dost namyšleně vnucuje svůj ROZHODNĚ PRAVDIVÝ názor. No hnus velebnosti. Obrovské zklamání a navíc se mi hned rozlepila vazba, když jsem si ji v knihovně půjčila :-D
Druhý díl to samé v bleděmodrém.
jibi
  4. 9. 2013, 9:33
KNIHA S NÁZVEM "OTOKY A ZÁHADNÁ LYMFA aneb pravé příčiny celulitidy, obezity a neúspěšných pokusů zhubnout", pojednává o čím dál častějším problému dnešní

doby a to Otoků nohou, který je velkým a závažným problémem, který se mylně propaguje za absolutně podružný, nevýznamný a kosmetický, ale opak je pravdou.

Kniha mluví právě o opaku, a vyzdvihuje jak závažný problém otoky jsou, a až kam může vést jeho neléčení!!!! Vysvětluje důležitou funkci zanedbávané a přitom

tolik životně důležité LYMFY A LYMFATICKÉHO SYSTÉMU, o kterém se tak málo mluví a všeobecné ví. Krok za krokem popisuje příčiny CELULITIDY, jak fyzikální tak

na mentální a psychické úrovni. Odpovídá na otázky PROČ PŘES VEŠKEROU SNAHU ZHUBNOUT, STÁLE NEMŮŽETE, co děláte špatně, kde je chyba a pravá příčina problému

jak psychické a mentální úrovni. Veškerá ženská důležitá témata jsou doprovázeny duchovním propojením, kde je příčina a jak to vše kompletně, jednoduše a

komplexně řešit.