Zamilované duše

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1922-2

Fragment (2013) 978-80-253-1922-2 208

Alona Dareová - bývalá královna školního plesu a současná královna mrtvých - se vrátí ze záhrobí zpátky na tento svět a zjistí, že dělá něco naprosto nečekaného: pracuje. Místo aby se opalovala u bazénu (což byla její obvyklá prázdninová zábava, když byla živá), stará se o jiné zbloudilé duše. Jejím parťákem pro všechno tohle "pomáhání ostatním" je Will Killian: společenský vyděděnec, médium a kluk, na kterém Aloně záleží víc, než by se jí zamlouvalo. (Založil/a: Kriztyna)

Stacey Kade Stacey Kade

Lucianna
  14. 10. 2014, 18:45
JEN TAK DÁL! další díl této série se mi strašně, strašně moc líbil :-) jsem zvědavá na další díl. Řekla bych že se mi líbil více ale jen o trošku než ten předchozí. Tady bylo více dobrodružství, citu a dozvěděli jsme se toho více a bylo to šokující!(aspoň pro mě) :-)
Nikolka001
  5. 5. 2014, 21:02
Na začátku knihy jsem měla strach, že bude tento díl slabší, než ten předešlý. Od 60 strany, ale nabral plné obrátky a vtáhl mě do děje, který mě bavil. Rozhodně byl tento díl lepší, nežli ten předchozí. Byl oddechový, ale plný akce, očekávání a rozuzlení, které byste nečekali. :)