Na hraně

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Domino - 2003
ISBN: 80-7303-121-3

Domino (2003) 80-7303-121-3 312

V omšelém baru se scházejí dva právníci, Dan Young a Maria Fischerová, aby jménem svých klientů uzavřeli tajnou dohodu, ve které jde o další osud sekvojového pralesa a o půl milionu dolarů. Vše probíhá hladce až do nešťastného okamžiku, kdy na ulici před barem kdosi vyškubne Marii kufřík s penězi. Bývalým protihráčům nyní nezbývá nic jiného, než spojit síly, aby právě uzavřená dohoda mohla být naplněna. Pronásledují zloděje do lesů v severní Kalifornii a tam zjistí, že na ostře střeženém pozemku společnosti Amada se děje cosi velmi podivného. Sotva si Dan a Maria stačí uvědomit, jak nebezpečné věci jsou na stopě, stávají se terčem pozornosti profesionálního zabijáka... (Založil/a: ondrasek)

David Dun David Dun

ondrasek
  11. 9. 2013, 6:43
Od knihy jsem nic nečekal, dostala se mi do ruky spíš náhodou, ale líbil se mi obal, tak jsem ji zkusil a vyšlo z toho příjemné překvapení. Je to dobrodružné, akční i s trochou romantiky - naproti tomu mi příběh občas přišel lehoulince naivní s jednou či dvěma děrami v ději - ale čert to vem, kniha se mi líbila, přečetl jsem ji rychle a dávám poctivé 4 hvězdy.