Řešení konfliktů v mezinárodních vztazích

Řešení konfliktů v mezinárodních vztazích Originální název: Řešení konfliktů v mezinárodních vztazích
Poprvé vydáno celosvětově: 2005

Portál - 2005
ISBN: 978-80-7380-177-9

Portál (2005) 978-80-7380-177-9 224

Publikace objasňuje příčiny, vznik, průběh a řešení konfliktů v mezinárodní politice. Text reaguje na změny v mezinárodních vztazích v posledních desetiletích, kdy po konfliktu Východ-Západ vznikly lokální konflikty (Jugoslávie, kavkazské republiky, Indie-Pákistán, trvající válečná situace v některých afrických zemích), ale také konflikty mezinárodního charakteru (první a druhá válka v Perském zálivu, Afghánistán, Izrael-Palestina). (Založil/a: Paity)

Paity
  7. 9. 2013, 3:49
Šárka Waisová skutečně rozumí mezinárodně bezpečnostním otázkám a má na svém kontě vícero knih. Přednáší, vystupuje v TV, alle vědomosti pro své knihy čerpá i přímo na místě, např. na Blízém východě.

---------------------

Další z knih od Šárky Waisové, které doporučuji pročíst a prostudovat. Pochopitelně neplatí pro taxikáře, zelináře apod.