Muži chtějí potvory

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Daranus - 2013
ISBN: 9788090533721

Daranus (2013) 9788090533721

Kniha je velmi praktickým návodem jak se stát atraktivní, sebevědomou, komunikativní ženou, která ví, co chce.\r\nJedná se vlastně o průvodce zákoutími vztahů mezi mužem a ženou s cílem poznat sebe, zdokonalit se a naučit se získat přízeň mužů. Autorka vychází z vědeckých poznatků evoluční sexuologie, která hluboce zasahuje do našeho podvědomí a čtivou formou zpracovává téma pro ženy vždy tak aktuální. Kniha je určena ženám, kamarádkám, dcerám – prostě nám, které si chtějí získat a udržet toho správného partnera – svého \"pana Božského\". Najdete v ní celou škálu ověřených rad, praktických tipů a prostoru pro vlastní sebezdokonalení. Ať už jde o péči o sebe (triky v líčení, oblečení a osobní vůni), nebo péči o duši (dovednosti sebepoznání, zvýšení sebevědomí, umění komunikace a to i z výrazů a gest) či péči o zajištění svého úspěchu, abychom neplýtvaly energií bez efektu. Kapitoly Základy účinného svádění a Znalosti dokonalé milenky pro svého muže jsou jen závěrečnou třešničkou obsahu této knihy. (Založil/a: Kattchka)