Snídaně v poledne

Garamond - 2004
ISBN: 80-7309-183-6

Garamond (2004) 80-7309-183-6 185
Garamond (2002)

Kniha plná humoru, která dokáže být mrazivě vážná. Popisující Krausův život s divadelní společností. (Založil/a: trepka)

ondrasek
  31. 8. 2014, 21:21
Kniha mi nepřišla ani tak moc humorná, zajímavá je ale určitě. Popisuje životní peripetie Ivana Krause, jeho rodiny a přátel, kteří se rozhodli emigrovat a živit po Evropě jako umělečtí loutkáři. Ale samozřejmě s humorným nadhledem.
Cermag
  4. 2. 2016, 10:30
Odpočinková kniha, nicméně kvalita kolísá od nudných příběhů, po vtipné či ty s myšlenkou.
Přišlo mi, že čím blíže ke konci, tím kvalita roste a příběhy na konci se mi líbily nejvíce. Kdyby kniha měla o 100 stran více a pořád stejnou vzestupnou tendenci, tak by to bylo na 4*
Jahodovy list
  10. 3. 2012, 19:59
U všech knih Ivana Krause, které jsem zatím četla jsem se velmi nasmála. U této tomu není jinak. A hlavně v tom člověk občas poznává i svou rodinu. :-) Takže doporučuji. K odpolednímu kafi je ideální...a samozřejmě nejen k němu.