Nevěrné ženy pijí sauvignon

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Moba - 2013
ISBN: 978-80-243-5543-6

Moba (2013) 978-80-243-5543-6 224

V první májový den je nedaleko místa, kde hořela vatra, nalezena ohořelá mrtvá žena v kostýmu čarodějnice. Jde o násilný trestný čin, nikoliv o nešťastnou náhodu, jak by se na první pohled zdálo, neboť žena je kromě viditelného popálení i uškrcená... (Založil/a: Nika_D)

Dumbicek
  24. 5. 2016, 11:11
Zase můžu říct, že se to čte skoro samo. Není to žádné psycho a té brutality tam není tolik. Postavy mi přirostly k srdci a kapitán mi přijde jako fajn člověk. A jako již tradičně se mi líbí prostě ta místa kde se děj odehrává. Prostě taková milá oddechovka.
mitulka
  5. 11. 2013, 13:54
Třetí díl Vinařské krimi pod taktovkou kapitána Kuby nás zavádí do jarního období na konec dubna, kdy je zavražděna mladá žena a on spolu s poručíkem Vrbou a psycholožkou Černou musí vypátrat, kdo ji zabil.

Zatím poslední román paní Fojtové mě opravdu nadchnul - hezky se čte, dialogy jsou vtipné, děj přirozeně plyne, takže za dva večery už nemáte co číst. Vřele doporučuji.
Marta007
  15. 1. 2016, 11:10
Čte se to jedním dechem, to se musí nechat. Taky to není zbytečně brutální, a to je sympatické. Takové to špičkování plné otřepaných klišé, alias rádobyvtipné dialogy, to mi zpočátku přišlo strašně na škodu a vyloženě jsem se tím prokousávala. Ale postupně už jsem to tak moc nevnímala, asi jsem si zvykla. Nejvíc mě na knize mrzí, že jsem hned od začátku měla správné podezření na vraha, a to včetně motivu, který se mi zdál velmi pravděpodobný. Kniha ale není jako celek špatná, do MHD je ideální, až v knihovně narazím na další díl, půjčím si ho.