Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Cesta nespoutané ženy

60%
3 17
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Cesta nespoutané ženy

Podtitul: Průvodce ženy světem mužů, sexu a nejhlubších rozkoší lásky


Autor:


Nejnovější vydání:
Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-251-9
Počet stránek: 288
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 25x v přečtených
v knihovně 10x v knihovně
k přečtení 18x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Synergie (2013) 978-80-7370-251-9 288

Po bestselleru Cesta pravého muže - knize, která pomáhá statisícům mužů po celém světě spojit se se svou podstatou, zorientovat se v sobě, v ženách, sexu, kariéře a poslání - mají konečně i české čtenářky v rukou překlad Deidovy "bible" pro ženy. Cesta nespoutané ženy odpovídá na odvěkou touhu žen po lásce.

Deida ukazuje, že přítomnost lásky a partnera nezávisí tolik na tom, zda máme štěstí. Ale že najít "toho pravého" je úzce provázaná s naší schopností, ochotou a odvahou otevřít se lásce. Spolu s tím poskytuje praktické návody, jak to udělat - ve svém jednání a cítění, v praxi prožitku těla, při každodenní komunikaci s manželem po 20 letech i při milování. Ukazuje tak nám ženám cestu, jak uznat a naplnit hlubokou touhu v srdci a zaplavit sebe i svět láskou. Vysvětluje, že svou vlastní otevřeností určujeme, zda a jakého muže si přitáhneme do života. Ukazuje mnohem víc než cestu ke šťastnému partnerství a božské extázi.

Učí žít bez kompromisů, a ze svého života udělat mistrovské dílo, které inspiruje a otevírá srdce všech kolem. (Založil/a: alča87)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

miiichalka
60% 60% 60% 60% 60%
  27. 4. 2015, 17:25
Na pravého muže se teprve chystám...tady s obsahem příliš spokojená nejsem. Našla jsem si v knize tak 2-3 zásadní myšlenky, zbytek se mě nějak nedotýkal...
Kočka modrá
100% 100% 100% 100% 100%
  10. 11. 2013, 12:59
Naprosto nádherná kniha, jedna z nejkrásnější, které jsem kdy četla. Vůbec nevím, co k ní říct, je to jedna z těch, u kterých dochází slova a která se prostě musí prožít, procítit každou buňkou svého těla. Užasla jsem nad nápadem, že autor k nám ženám, ke každé z nás, mluví jako ke své milované milence, se vší úctou a hlubokou pokorou ke všemu, co my ženy jsme, co mužům nabízíme. Zároveň nám ukazuje i slabosti mužů a dává nám je pochopit, návody, jak je překonat, jak svého muže motivovat, jak nezůstávat v nefunkčních vztazích a jak si neubližovat muži jiných kategorií, než těmi nej nej... není důvod zůstávat s tyrany nebo muži, kteří nás ponižují. Jak cenné je jeho poselství. Nevím, jak autorovi poděkovat... nejsou pro to slova. Jen hluboká pokora a obrovská úcta k Davidu Deidovi... díky :-)
properjoey
0%
  23. 6. 2014, 20:17
Slátanina! Cesta pravého muže se mi moc líbila, čekala jsem proto od Deidy daleko víc než jen povrchní kecy. Zvládla jsem prvních asi 8 kapitol a knížku odložila...