Hvězdy pro duši

Hvězdy pro duši

Portál - 2013
ISBN: 978-80-262-0492-3

Portál (2013) 978-80-262-0492-3 88

Znovu se setkáváme s laskavými a moudrými příběhy, které známe k mnoha knih turínského salesiána „pro duši“. Celou sbírku uvádí příběh o matce, která v tíživé rodinné situace vyvede celou rodinu na střechu domu a řekne: „Jenom v noci je vidět hvězdy.“ Každá stránka této knížky je plná naděje a světla, kterých je nám tolik potřeba.

Poslední příběhy Bruna Ferrera znovu potěší rodiče, vychovatele, dospívající čtenáře i milovníky narativní spirituální literatury.

Bruno Ferrero je někdejší ředitel turínského nakladatelství Elledici, v současné době šéfredaktor salesiánského věstníku Bollettino Salesiano. Sestavil mnoho souborů příběhů určených k zamyšlení a obsahujících moudré poučení. S velkým zájmem se setkaly jeho knihy, které vydalo nakladatelství Portál: Příběhy pro potěchu duše, Další příběhy pro potěchu duše, Paprsek slunce pro duši, Živá voda pro duši, Vánoční příběhy pro potěchu duše, Pohlazení pro duši, Květiny pro duši. (Založil/a: Laponka)