Krvavá Mary

Krvavá Mary

Podtitul: Vyvolávat přízraky se nevyplácí…

Čas - 2013
ISBN: 978-80-7475-010-6

Čas (2013) 978-80-7475-010-6 166

Teplá letní noc, večírek je v plném proudu, když náhle zhasnou světla. Pětice dívek se rozhodne zkrátit si dlouhou chvíli vyvoláváním ducha Krvavé Mary. Je to jen mámení vybičované fantazie, nebo se v zrcadle skutečně objeví přízrak znetvořené ženy a vtáhne je do temnoty? Od chvíle, kdy se Nancy Williamsová postavila před zrcadlo se svíčkou v ruce a zašeptala "Krvavá Mary, mám tvé dítě...", jsou životy všech dívek ve smrtelném nebezpečí. První brutální vraždu následuje jen o den později další a z poklidného městečka se stává šílencova aréna. Nebo je za vším přízrak Krvavé Mary?
Nancy ví, že musí bestiálního vraha dopadnout dřív, než on najde ji. Hraje se na život a na smrt a přežít může jen ten, kdo odhalí pečlivě skrývané tajemství... (Založil/a: Laponka)

MolkoZuzka
  29. 10. 2013, 8:45
Kniha nad kterou ztratíte, tak nanejvýš jedno odpoledne. Čtení není náročné, sem tam i napínavé, ale kniha mě nějak víc neoslovila.
Carneol
  23. 1. 2014, 20:08
Zajímavý nápad, ale strašně kostrbatý,odbytý a jakoby školácký styl, který mne při čtení dost rušil.Nevím, jestli je to "zásluha" překladatele, nebo je takto psán i originál.
skranak
  10. 4. 2014, 20:16
Kniha se mi moc libila. Byla napinava a dobre se cetla. Me tedy zaujala, i hlavne to, ze autor je cech.proto chci upozornit Carneola,ze prekladem to nebude.:):) A tím padem i autora,tady je videt,ze si kazdy bude myslet,ze je je to cizi autor a to je podle me velka chyba a skoda.
LencaF
  26. 9. 2016, 18:25
Kniha se mi líbila ale i přesto dávám 3 hvězdičky. Víc nadšená bych z mi byla spíš jako nactileta. Jinak jde o pěkně napsaný pribeh a velké plus že zvraty nejsou moc předvídatelné. Takže určitě doporučuji k přečtení. Je to taková jednohubka.