Hitman: Pár vražd navíc

Hitman: Pár vražd navíc

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-390-6

BB art (2013) 978-80-7461-390-6 280

Koloběh Hitmanova života se sice uzavřel, ale stále zůstává mnoho příběhů, které stojí za to vyprávět. Konečně se dozvíme, kde vlastně Tommy Monaghan přišel ke svým schopnostem a kde zabil siamské dvojče Moe Dubelze. Tommy nám prozradí, jaký je jeho nejoblíbenější western s Clintem Eastwoodem a sám si v jednom městě vyzkouší, jaké to je, postavit čelem bandě vzteklých. Mexikánů. Setkání s Hitmanem si nenechá ujít ani Lobo a ani vy byste si neměli nechat ujít Lobovy něžné líbánky s Buenem. Když už došlo na Paragraf 8, tak nesmí chybět Šestipívo a jeho delirium o udržování pořádku v Metropolis po boku chrabrého Supermana, který se mu marně snaží vštípit do hlavy hrdinský kodex. Školometství o škodlivosti násilí je vystaven rovněž Hitman a to dokonce ve strážní věži JLA na Měsíci, kde Liga spravedlnosti zrovna čelí bezprostřednímu útoku. A z Měsíce je to už jen krok do budoucnosti, v níž mají zálusk na Monaghanovu zabijáckou podstatu. Je to prostě pořádný nášup. (Založil/a: Eli.)

NinadeL
  4. 2. 2016, 1:56
Nebýt crossoveru s JLA, tak by to byla ještě větší nuda. Ale dala jsem Tommymu šanci po letech od té predstavovačky v Crwi. Takhle se mi jen dostal do rukou víceméně nezajímavý dílek puzzle na téma Wonder Woman 90. let.