Kouzelná mapa

Kouzelná mapa

Podtitul: Najděte smysl a magii svého životního příběhu

Synergie - 2013
ISBN: 978-80-7370-246-5

Synergie (2013) 978-80-7370-246-5 280

Hledáte ve svém životě poslání, prosperitu a opravdové štěstí? Kouzelná Mapa vás vyzývá, abyste využili svou moc a začali sami řídit cestu svého života.
Colette Baron-Reid vám v této fascinující knize dává do rukou “kouzelnou hůlku”, s jejíž pomocí uvidíte svůj život jako nédherné dobrodružství a sami sebe jako mocné spolutvůrce svého osudu. Tím kouzlem je vaše vlastní vnímavost.
Vydejte se na cestu do hlubin své vnitřní krajiny a seznamte se s jejími obyvateli – imaginárními bytostmi, jež vlastní klíče k moudrosti skryté ve vašem podvědomí: Čaroděj vnímavosti, Láskavá zahradnice, Sběratelka kostí a duchové vašich vnitřních psychických zemí, přes které budete na své cestě procházet, vám pomohou najít poklad, skrytý v každé vaší životní zkušenosti. Naučíte se take, jak ve svém nitru zkrotit nezbedného skřítka, jenž vás vězní v nefunkčních schématech chování.
Vy sami se stanete tvůrcem své Mapy a ani v dněšní době globální proměny se nebudete cítit ztraceni a vydáni na milost a nemilost vichřicím změn. (Založil/a: Eli.)

Kočka modrá
  10. 11. 2013, 13:17
Nejprve jsem se této knihy poněkud bála. Malá písmena, poměrně složitá mapa postav a hlavně oblastí, ve kterých se emočně a fakticky pohybujeme. Doporučuju si nejprve přečíst na zadních stránkách popis jednotlivých oblastí, minimálně tak získáte přehled, kde všude nás autorka bude provázet a potom se pustit do čtení od začátku. Čím více stránek jsem pročítala, tím více mě ten fascinující příběh pohlcoval. Nacházela jsem sama sebe, případné meditační techniky mi byly blízké a velmi jednoduché. Hodně jsem si o sobě při Kouzelné mapě uvědomila. A pochopila jsem kudy dál: tato kniha dokázala můj život opravdu nasměrovat. Nevím, jestli změnit, ale nasměrovat určitě.