Edgar Cayce: americký prorok

Edgar Cayce: americký prorok

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-905545-0-4

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-905545-0-4 534

Edgar Cayce, nejslavnější americký prorok, jasnovidec a léčitel, se narodil v prosté rodině tabákových farmářů v Kentucky. Přestože dokončil pouze základní vzdělání, byl obdařen jasnozřivými schopnostmi a v transu hravě diagnostikoval onemocnění, se kterými si lékaři nevěděli rady, a pacientům doporučoval vysoce účinné léčebné postupy. Během svého života poskytl mimo jiné i fascinující informace o osudech Atlantidy, životě Ježíše Krista, reinkarnaci a astrologii. Předpověděl začátek druhé světové války i krach na newyorské burze v roce 1929 a hovořil o konci světa a druhém příchodu Krista. Jeho pomoc vyhledalo mnoho známých osobností, včetně prezidenta Woodrowa Wilsona, Thomase Edisona a Nikoly Tesly. Jeho výklady v neposlední řadě odhalují vesmírné zákony a souvislosti a učí všechny upřímné hledající, jak se navrátit zpět k Bohu.
Nakladatel: Jana Gikov (Založil/a: Eli.)

Sidney D. Kirkpatrick Sidney D. Kirkpatrick
*1955

Nancy Kirkpatrick Nancy Kirkpatrick

kretinostupido
  18. 6. 2014, 20:08
Co dodat .. člověk jenom zírá s otevřenou hubou. Možná mě někdo bude považovat za hodně naivního, ale podle tisíců důkazů (dochovanejch přepisů Cayceho výkladů) byl Edgar Cayce opravdu schopnej nemocnejm lidem určit přesnou diagnózu a ještě naordinovat přírodní léčbu, která zabrala a postižený uzdravila. A nejen to .. pomocí upadnutí do transu byl jeho prostřednictvím schopen k ostatním lidem promlouvat tzv. Zdroj, který byl nevyčerpatelnou studnicí vědění ze všech odvětví. Kdo nečetl, neuvěří .. Napojením na "vyšší já" dával Cayce rady ohledně zdraví, financí, zaměstnání, vztahů atd. atd. .. Zkrátka všechno to, co se nedozvíte od cigánky Jolandy :) Škoda jen, že ho jeho okolí v životě tolikrát zradilo, mohl toho dokázat daleko víc!!!