Víkend s přáteli

Víkend s přáteli

Podtitul: Na přátele obzvlášť pozor!

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-357-9

BB art (2013) 978-80-7461-357-9 216

Je léto, sobotní dopoledne, nádherné slunečné počasí a čtyři dvojice přátel se sejdou k tenisovému turnaji. Seznamte se s hostiteli: selfmademan Patrick a jeho suverénní až impertinentní a krásná manželka Caroline, kteří se chtějí pochlubit svým novým venkovským sídlem. Seznamte se s hosty: Stephen a Annie, sousedé z předchozího bydliště, kteří mají v současné době poněkud hluboko do kapsy, Charles, kterého jeho nová zazobaná manželka Cressida povytáhla na společenském žebříčku o několik příček výš, a Don a Valerie, otec s dcerou, kteří jsou místy až nelítostně soutěživí. A nečekaně do dramatu vstoupí další postava – Charlesova bývalá žena, kterou kvůli Cressidě opustil. První míček, který přeletí nad sítí, zahájí dva dny prosycené lahodným Pimm’s, výbuchy vzteku, flirtováním, záludnostmi a šokujícími odhaleními. Brzy se ukáže, že tento víkend se tenisu týká jen pramálo. (Založil/a: Eli.)

marieke
  6. 2. 2015, 21:24
Ani jedna sympatická postava kromě Annie a Nicoly a na rozdíl od asi dvou knížek, které jsem už od autorky četla, to nebylo humoristické. Ale občas mám náladu přečíst si něco o luxusním životě smetánky :-)))