Šťastná kniha

Šťastná kniha

Motto - 2013
ISBN: 978-80-7246-876-8

Motto (2013) 978-80-7246-876-8 232

Taky vás někdy napadlo, že byste chtěli změnit svůj život? Odjet meditovat do Indie? Chovat bio ovce na Šumavě? Zachraňovat děti v Africe? Pracovat v baru na středomořské pláži? Taky mě to napadlo, ale, upřímně řečeno... nechtělo se mi. Místo toho jsem vyzkoušela různé způsoby, jak být šťastnější, a přitom si nechat svůj život takový, jaký je: s manželem a dvěma dětmi, s bytem na hypotéku a normální pracovní dobou. A zjistila jsem, že štěstí si nechci schovávat na Vánoce, na dovolenou nebo na někdy jindy. (Založil/a: mitulka)

Barbora Šťastná Barbora Šťastná
*1973

Venovanokniham
  20. 10. 2016, 16:37
Milá a pozitivní kniha. Články ze Šťastného blogu uspořádané do kapitol. Spousta odkazů na psychology z Kanady a vědce z Norska. To je věc, kterou bych téhle sbírce úvah o hledání štěstí vytkla, protože mám pocit, že Bára Šťastná píše tak čtivě a pěkně, že by to šlo klidně i bez toho.
dzudi18
  13. 6. 2016, 21:41
Podle mne to byla od autorky snaha napodobyt Halinu P. ,bohuzel se ji to moc nepovedlo.Cekala jsem,ze se u ni vic pobavim a ty vecne vysledky pruzkumu,taky ni moc.
dopperka
  14. 9. 2015, 12:53
Na začátku knihy jsem se docela bavila a v některých situacích jsem opravdu viděla sebe samu, ale čím víc stran jsem přečetla, tím víc mi začalo připadat, že autorka už nemá moc o čem psát a neustále opakuje to, co už bylo řečeno na předchozích stránkách...
pavla07
  7. 5. 2014, 19:55
Doporučuji. Skvělá knížka pro ty, kteří shánějí lehké humorné čtení. Je to opravdu ze života ženy, která si na nic nehraje. Místy opravdu vtipné, leckdo se v některých popisovaných situacích shlédne. Nudit se při čtení nebudete :-)