Cosmo kamasutra

Podtitul: 99 tajemství lásky

PRAGMA - 2013
ISBN: 978-80-7349-368-4

PRAGMA (2013) 978-80-7349-368-4 224

Je možné, že už jste slyšeli o Kamasutře, erotické příručce ze starověké Indie, jejíž název by se dal přeložit jako „Pojednání o rozkoši“ nebo „Učebnice lásky“. Právě vychází Cosmo Kamasutra. Je to svůdný, poučný a inspirativní průvodce tajemstvími lásky, jaká si jen dovedete představit. Během let jsme v Cosmopolitanu představili některé základní tělesné polohy, a to naším vlastním, zvláštním stylem. Zdálo se to jako výborný nápad, uspořádat je všechny (a mnohé další!) do jedné knihy, abyste je vždy měli po ruce.
Každá poloha v Cosmo Kamasutře je navíc ohodnocená podle tělesné náročnosti, což vám ještě víc pomůže vybrat si pro sebe tu pravou. A jeden bonus na závěr. Naše lekce smyslnosti vám nabídnou informace o všem od cvičení, díky kterému se skvěle rozehřejete, až po žhavá místa na jeho i vašem těle. Skutečně uspokojivý milostný život volá po experimentování a dobrodružném přístupu – v rámci mezí, které jsou příjemné vám i vašemu partnerovi. Takže pokud jste připraveni na výzvu, pomůže vám tato kniha změnit a zlepšit váš milostný život. Naše impozantní, exotická kolekce na vás čeká. (Založil/a: Kůstka)