Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Computer Press - 2015
ISBN: 978-80-251-4599-9

Computer Press (2015) 978-80-251-4599-9 176

Neffův Průvodce digitální fotografií se stal bestsellerem českého trhu s publikacemi zaměřenými na digitální fotografii. Publikace Digitální fotografie po lopatě navazuje na tento titul, přináší jeho aktualizovanou a zásadně doplněnou podobu. V knize najdete celkem 20 zcela nových kapitol, které rozšiřují knihu o praktické tipy pro nejběžnější fotografické situace.Kniha nabízí velice příjemnou, čtivou a srozumitelnou příručku, která se stane vaším průvodcem při prvních krůčcích s digitálním fotoaparátem. (Založil/a: maky86)

Ondřej Neff Ondřej Neff
*26.06.1945

AkzuzkA
  3. 11. 2016, 12:28
Pro mě jako pro fotografa, který fotí jen krátce, velmi užitečná kniha (tedy to novější vydání)! Vše jednoduše vysvětleno, doplněno o názorné fotografie. Žádné zbytečné technické výrazy, žádná nudná fyzika a popis toho, jak foťák vlastně funguje (ano, vím, že je to k focení možná důležité, ale málokoho to baví...).
mosem
  26. 12. 2015, 18:43
Vzhledem k tomu, že knihu jsem dostal do ruky až s odstupem času od jejího vydání, řada informací už nebyla žádnou novinkou. Řada věcí, spíše teoretických, rozebírána velmi podrobně. Jiné - podle mne více praktické spíš jen naznačeny. Ale uznávám, že napsat univerzální návod pro široké rozmezí přístrojů i úrovně autorů není snadné. Takže průměr - ne zklamání, ne nadšení.
dov
  21. 8. 2016, 17:31
Kniha se mi moc líbila. Velmi užitečná je první část, kdy autor vysvětluje jak se dívat a vnímat svět, aby se na mé fotografii zaujal a snad se i líbil. Druhá část dodává technické minimum jak provést část první velmi srozumitelným způsobem.