Od toho chlapa ruce pryč!

Od toho chlapa ruce pryč!

Podtitul: Malý černý seznam velkých varovných signálů

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Lucka Bohemia - 2013
ISBN: 978-80-87814-01-7

Lucka Bohemia (2013) 978-80-87814-01-7 248

Najít správného chlapa dá někdy pořádnou fušku. I když věříte, že je to ten pravý, s kterým chcete prožít svůj život a mít s ním děti, může se z něj po čase vyklubat sobec, hulvát, infantilní kluk nebo sebestředný narcista. Dalo se tomu předejít? Všímaly jste si varovných signálů, které by vás včas upozornily – od toho chlapa ruce pryč?! Možná jste přehlížely, jak musí každé rozhodnutí probrat s maminkou. A že vás vlastně nepředstavil svým přátelům? Podezřele často si holil celé tělo a po sexu se choval jaksi zvláštně. Utečte včas, ušetříte si tak mnoho promarněných měsíců. Tato fascinující kniha vám pomůže vyhnout se katastrofálnímu omylu. Najdete v ní 200 varovných signálů v chování mužů, které byste za žádných okolností neměly ignorovat. Maminčin mazánek, nemehlo, surovec, panovačný hlupák či kariérista, který vás pouze vodí za nos. To vše dokážete odpozorovat a vyhnout se pozdějšímu zklamání. Jen je třeba vědět, jak na to. Po přečtení této knihy se budete na muže dívat bez růžových brýlí a dobře si rozmyslíte, jestli ty jeho malé nevinné chybičky nejsou náhodou předzvěstí katastrofy. Autorky populárního amerického blogu The Little Black Blog of Big Red Flags spojily síly a svůj hit vydaly knižně. Vlastní zkušenosti ze vztahů a stovky příspěvků na blogu od čtenářek sepsaly do vtipné sbírky moudrostí plné neocenitelných rad. "Ohromná kniha. Milujeme ji!" napsal světoznámý magazín Elle. (Založil/a: Morsie)

Morsie
  18. 9. 2013, 12:13
Prostě zábavné, to se jinak nedá napsat... jo a taky hodně upřímné... krutě upřímné. Bože, jak mě tahle kniha bavila. Jsem moc ráda, že jsem se nechala zlákat tou obálkou a koupila si ji - nelituju jediné přečtené stránky. Prostě příjemný, zábavný relax, kdy se člověk dozví, že není jediný, kdo trpí, kdy získá nějaké rady a kdy se mu potvrdí, že chlapi za moc nestojí :D Doporučuju.
marcellia
  21. 6. 2016, 22:25
Knížka mě pobavila,mohu doporučit asi všem ženám,protože každá jsme podle mě na nějakého toho blbečka v životě už narazila,a tato knížka je ukázka těch nejčastějších :-D
kajas1993
  10. 4. 2016, 15:41
Zábavná jednohubka na čtení v metru nebo autobusu. Žádné velké iluze jsem si o mužích nedělala, ale na varovné signály si teď budu určitě dávat pozor :D.