Pyrofobie

Originální název: Pyrophobia

Plus - 2010
ISBN: 978-80-00-02418-9

Plus (2010) 978-80-00-02418-9 286

Úspěšnému a šťastně ženatému mladému manažerovi Jasonovi komplikuje život jediný problém – od dětství ho trýzní noční můry, v nichž ho ohrožuje děsivý požár. A nyní se k jeho pyrofobii připojily i záhadné fotografie a zlověstné vzkazy, které mu posílá někdo neznámý.
„Myslíš si, že jsi naživu, ale není to pravda. Nežiješ. Neexistuješ."
Co začalo jako zdánlivě špatný vtip, postupně přerůstá v příšerný zlý sen, podrývající samotné základy jeho existence. Mistrně napsaný příběh, který čtenáře strhující atmosférou vtáhne do děje od prvních vět a udržuje si téměř nesnesitelné napětí až do posledních stran. (Založil/a: Terissa)

Jack Lance Jack Lance
*05.01.1967

illy
  20. 3. 2012, 9:23
Průměrná , nicméně čtivá kniha na jeden deštivý den. Docela si dokážu představit jako béčkový thriller v TV. Neurazí, nenadchne.
maizy
  14. 3. 2013, 21:34
První knížka pana Lance a myslím si že povedená. Přečtená během dne. Já nemám námitek. Zajímavá, napínavá a docela i děsivá.
Jack Lance je přirovnán ke Kingovi, ale zde naštěstí není žádné nadpřirozeno, takže jsem byla spokojená.