Agility První krůčky

Agility První krůčky Originální název: Agility První krůčky

Plot
ISBN: 978-80-86523-26-2

Plot 978-80-86523-26-2 190

Agility je sport pro každého psa. A taky pro každého majitele psa, který touží se svým přítelem strávit pár příjemných a veselých chvilek nebo třeba i vrcholově sportovat. Agility je sport netušených možností, sport bez jakýchkoli omezení. Věnují se mu úspěšně zdraví i postižení lidé, děti i dospělí, psi s královskou krví i veselí kříženci. Agility se říká sport šesti nohou a přináší možnost zaměstnat sebe i svého psa. Cestu do tohoto světa plného radosti Vám otvírá tato kniha. Krátce z obsahu: ·Co je to agility, základní pravidla, něco málo z historie u nás i ve světě ·Nácvik jednotlivých překážek ·Základní vedení psa a pohyb psovoda na parkuru ·Tréninkové sekvence pro začátečníky ·Před prvním startem na závodech ·Základy psychologie a filozofie výcviku ·Veterinární minimum pro sportovně vedeného psa, zdraví, výživa, tréninková zátěž (autorem je veterinární lékař české reprezentace MVDr. Jaroslav Benda) Autorky se sportovní kynologii, praxi a teorii výcviku věnují více než 10 let. Martina Podešťová je úspěšnou reprezentantkou a instruktorkou. Naučte se i Vy milovat a ovládat agility a naučte tomu i svého psího partnera ... (Založil/a: Nika_D)

Jaroslav Benda Jaroslav Benda

Karina Divišová Karina Divišová

Martina Podešťová Martina Podešťová

Zorousek
  5. 3. 2014, 15:12
Knížka skvěle popisuje začátky, různost učení jednotlivých překážek, avšak mě v ní maličko chybí například pravidla závodů agility, která by bylo možné vykreslit alespoň zevrubně i přesto, že se dosti často mění :-)