Vižla

Podtitul: Bohatě vybaveno barevnými fotografiemi

Fortuna Libri - 2009
ISBN: 978-80-7321-474-6

Fortuna Libri (2009) 978-80-7321-474-6 160

Vižla je velmi aktivní, živý a elegantní pes, charakteristický přátelskou, věrnou a milou povahou a výraznými loveckými vlohami. Je všestranným loveckým psem, jenž v sobě spojuje silný smysl pro stopu, vystavování i donášku na souši i z vody. Je to však nejen neúnavný lovec, ale i ideální společník pro aktivní rodinu. Naše kniha poskytuje potřebné faktické informace o tomto plemeni a jeho původu, charakteru a standardu, stejně jako rady ohledně výběru štěněte, krmení, výcviku poslušnosti a návykům čistotnosti a preventivní zdravotní péči. Nový majitel jistě přivítá rady o zabezpečení domácnosti před štěněcími zuby, o bezpečném prostředí pro štěně, o prevenci úzkosti ze samoty a dalších možných problémech. Tato odborná, živě napsaná publikace nabízí mimo jiné přes 135 barevných fotografií, které nejsou jen informativní, ale i působivé. Cenné rady a zajímavé informace jsou v textu zvýrazněné, aby se čtenář snadno orientoval v tom, co potřebuje vědět o životě s maďarským ohařem. Ať již jde o základní výcvik, alergie nebo blechy, tato publikace čtenáře provede životem psa od štěněte až po seniorské období, včetně seznámení s prostředím výstav a zkoušek. (Založil/a: Nika_D)