Cesta želvy

Cesta želvy

Podtitul: Tajné metody, které dělají z obyčejných lidí legendární obchodníky

Nezjištěno / Jiné - 2011

Nezjištěno / Jiné (2011) 248

Uznávaný autor Curtis Faith ve světovém bestselleru Cesta želvy popisuje skutečný příběh skupiny vybraných jednotlivců, takzvaných Turtles, kterým američtí investoři v rámci testu půjčili po milionu dolarů a naučili je svůj obchodní systém.

Demonstruje rozdíly mezi kroky těch, kteří v burzovním prostředí uspěli a dokázali pohádkově zbohatnout a srovnává s těmi, kteří neuspěli.

Cesta želvy je ideálním průvocem pro všechny, kdo se snaží proniknout do tajů burzovních spekulací. Odhalí jim metody úspěšných spekulantů a demonstruje kroky, s nimiž legendární Turtles v čele s autorem této knihy, vydělali své nemalé peníze.
Nakladateství: Impossible (Založil/a: Nika_D)

piskot46
  6. 12. 2016, 9:34
Kniha byla vcelku čtivá, zajímavé poznatky z oboru psychologie obchodování a pár strategií byly přínosné (avšak nijak zvlášť objevné pro někoho, kdo knihy podobného zaměření četl). Osobně mě nejvíc zklamalo, že v knize byly sice i konkrétní příklady, avšak výpočty byly chybně spočtené! Může to v pochopení konkrétních příkladů dělat docela problémy a kvalitě knihy to také nepřidá.