Země věčného léta

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Motto - 2013
ISBN: 9788072468850

Motto (2013) 9788072468850 392

Garet Jamesová se z rodného New Yorku vydává do původní vlasti své matky, Francie. Motivem je nejen láska ke čtyři sta let starému vampýrovi Willovi Hughesovi, ale i touha zjistit něco víc o vlastním původu a předcích z ženské linie - Strážních věžích, které kdysi přísahaly chránit lidstvo před prastarým zlem. Garet se vydává do Paříže, kde v nejstarším městském kostele St. Julien-le-Pauvre končí Willovy stopy. Její francouzská dobrodružství a seznamování se svéráznými kouzelnými bytostmi ze Země věčného léta se proplétají s dávným osudem jejího milého Willa, který kdysi z lásky a kvůli mladické nerozvážnosti přišel o svou lidskou duši i smrtelnost. Kroky Willa z minulosti, vampýra Willa z počátku jednadvacátého století i Garet, odhodlané najít pravdu, míří do legendami opředeného lesa Brocéliande, k jezeru, v němž sídlí mocná a strašlivá čarodějka. K jezeru, u něhož se čas stává těkavou substancí a člověk může jediným krokem překročit staletí. Existuje však také cesta zpátky? (Založil/a: Žaneeetkaa)

Lee Carroll Lee Carroll

Katniss Lavender
  5. 2. 2014, 16:58
Od začátku jsem byla rozhodnutá pro jednu jedinou hvězdu. Musela jsem se doslova přemlouvat, abych se touto knihou prokousala. Naprosto nezáživné a neuvěřitelně zdlouhavé pasáže mě opravdu nebavily. Konec to naštěstí trochu vylepšil a já se rozhodla jednu hvězdu přidat. Tuto sérii ašak opravdu doporučit nemohu...