Touha

Poprvé vydáno celosvětově: 1982

Fragment - 2009
ISBN: 978-80-253-0876-9

Fragment (2009) 978-80-253-0876-9 295

Čtvrtý díl vypráví o poslední generaci rodiny Prokletých. Mezi potomky Sol, Liv, Daga a Area začínají vznikat vztahy, které vzhledem k rodinné kletbě nevěští nic dobrého. Odkaz zlého Tengela se vrací a zdá se, že jejich prokletí nikdy neskončí. Navíc řádí mor a v Evropě se schyluje k válce. (Založil/a: maki)

Margit Sandemo Margit Sandemo
*23.04.1924

Tojaheva
  4. 1. 2015, 13:37
Celá sága mě opravdu baví a v každým díle něčím překvapí. V tomto díle je úžasné narození a život malého Kolgrima, který tomu dodá opět trochu tajemna. Jen mě mrzí, že už se nedozvím, jak to s ním dopadlo v životě dál. Rozhodně by měli přeložit i další díly.
Ann-K.
  16. 7. 2012, 23:58
Tenhle díl mě bavil nejmíň. Samá jména a jména a jména. Rodinka je tak velká, že jsem se v tom ke konci skoro nevyznala. Nejvíc mě ale naštvalo, jak to skončilo. Celejch 285 stránek je všechno krásný (občas i trochu nudný) a během posledních deseti stran se všechno změní z nádherného života doslova v utrpení. To mě fakt trochu naštvalo.
Elisa-Beta
  9. 11. 2013, 10:58
Pokusila jsem se sehnat pokračování, ale bohužel v češtině je tohle poslední díl. Pro zájemce je tu možnost dočíst ságu až do 47. dílu v Polštině.
trynitrix
  17. 5. 2011, 16:27
Nakladatelství Fragment Bohužel, vzhledem k nízkým prodejům jsme byli nuceni vydávání dalších dílů z této edice zastavit. Tohle mi odpovedeli ... je to skoda :-/