Hormonální dieta

Podtitul: Jak ženy opravdu hubnou

Svojtka & Co. - 2011
ISBN: 978-80-256-0573-8

Svojtka & Co. (2011) 978-80-256-0573-8 188

Jak se dá doopravdy zhubnout nám poradí Hormonální dieta, kterou napsali Dr. Detlef Pape, Dr. Beate Quadbecková a Anna Caveliusová

Udělejte si z hormonu pomocníky své štíhlé linie! Ukončete boj s nenáviděnými kilogramy! Ve vašem těle jsou totiž "neviditelní dirigenti": metabolické, stresové a pohlavní hormony, které řídí ženský život. Vzestup a pokles hormonální hladiny, například estrogenu se pak projeví i na postavě. Každý ženský hormonální typ má také jiná metabolická těžiště. Seznamte se s inzulinově dělenou stravou a recepty na principu hubnutí, které vás ve spánku zásobí ve správný čas správnými živinami. Důležitý je i pohyb: cvičení jógy pro hormonální rovnováhu, vytrvalostní trénink a posilování pro vytvarování postavy vyladěný přesně pro váš hormonální typ. Naučte se zvládat i stres: cvičení "bdělosti" , které vám pomůže regulovat stresové hormony, například kortizol, a ubránit se atakům "vlčího" hladu. Pamatujte, vaše hormony jsou klíčem ke ztepilé postavě! Rozhodující přitom je ženský hormonální biorytmus a otázka, ke kterému hormonálnímu typu patříte. Hubnutí vám půjde snáz, stane-li se vám tělo spojencem, a ne protivníkem. (Založil/a: Nika_D)