V pasti

V pasti

CooBoo - 2013
ISBN: 978-807447-390-6

CooBoo (2013) 978-807447-390-6 224

V den, kdy začala sněhová bouře, nikdo netušil, že bude trvat celý týden. Běsnící vítr, nekonečné závěje sněhu a vše spalující mráz. Pro ty, které bouře zasáhla, tak už není hlavní starostí, jak zůstat v teple, ale jak přežít. Scotty a jeho přátelé Petr a Jason patří k posledním ze sedmi studentů, kteří po začátku bouře čekají v budově své střední školy, až pro ně někdo přijede. Brzo jim však dojde, že jim nezbyde nic jiného, než ve škole přenocovat. Což se nezdá jako vůbec špatný nápad... (Založil/a: Eli.)

teola
  28. 3. 2015, 21:59
Je to spíše taková knižní jednohubka, ale mně se to líbilo. Menší výhrady bych měla pouze ke konci - je zbytečně useknutý.
Lucianna
  19. 7. 2015, 22:45
Super oddechovka na pár hodin. Sice nezaujme a ani ničím nenadchne, ale něco má do sebe. Moc se mi nelíbilo, jak Scotty oslovoval čtenáře tím, že pravil větu jako např.: vy to nejspíš čtete v teple. atd.. Nebylo to tam mockrát, ale vadí mi to. Hodně. Ale příběh je rychlý, svižný a hlavně ne moc dlouhý.
Alena Tyityisová
  2. 11. 2016, 11:27
No kniha se čte skoro sama, čekala jsem pořád nějakej zvrat, něco co bych nečekala a ono.....nic. Škoda to knize ubralo o hodně procent k dobru.
Saf123
  3. 11. 2013, 20:48
Od knihy jsem možná čekala více akce. Děj byl velmi utahaný, ale musím dát velké plus za originalitu. Zatím jsem nečetla žádnou knihu na toto téma ani jiné podobné. Chvílemi jsem se nad vtipnými frázemi vypravěče Scottyho musela pousmát, proto dávám 3*.
viktorie327
  12. 11. 2016, 17:28
Oddechovka s dobrým, nápaditym příběhem...čekala jsem od toho trochu více, ale nebylo to nejhorší...ale ten konec...čekala jsem , ze bude více propracovaný...obálka je krásná a to je asi vše co k tomu mohu říct
Angel Writie
  9. 5. 2016, 9:54
Děj byl sice docela originální, myslela jsem si, že se mi zalíbí, ale co musím říct, že mi opravdu vadilo, bylo, jak hlavní hrdina neustále komunikoval se čtenáři. Téma bylo opravdu zajímavé, ale autor se s ním nevypořádal tak, jak bych očekávala. I konec mě trochu (hodně) zklamal. Hvězdičky hlavně za téma a určité pasáže.
Hanča_69
  25. 1. 2016, 21:10
Tato kniha se mi velice líbila. Není náročná na pochopení a ve volném čase je to dobrá oddychovka. Postavy super, jen jedno malé mínus, když vypravěč osluvuje vás jako čtenáře. Jinak fajn příběh. Konec je zvláštní, vlastně se nedozvíte jak to skončilo, ale to už si můžete domyslet, fantazii se meze nekladou. Určitě doporučuju :)) (y)
eya99
  31. 12. 2013, 19:17
Taková obyčejná knížka která se rychle čte ale nijak nezasáhne. Ale je skvělá na zimu ;) Docela dobrý postavy