Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly

Studánka zdraví a léčivé 3D mandaly

Eminent - 2013
ISBN: 978-80-7281-466-4

Eminent (2013) 978-80-7281-466-4 144

Josef Schrötter patří mezi naše přední psychotroniky a prokázání vlivu bioenergetického působení na živou a neživou hmotu, je cílem jeho experimentů. "Energeticky aktivované obrázky dělám již velmi dlouho v různých formách - kreslené, kaligrafické nebo ve formě stereogramů. Inspirací pro mne byla celá řada dopisů od čtenářů Regenerace, když jsme je začali pravidelně uveřejňovat. Ve své léčitelské praxi používám pro přenos bioenergie metodu kontaktní nebo bezkontaktní. Energii přijímám z kosmu sedmou čakrou a vkládám do ní určitý program. Bioenergie zde byla, je a bude. To nemusí být dáno žádným zákonem, vyhláškou nebo normou. Tímto způsobem se léčilo od pradávna. Když se podíváme na lékařskou mikroelektroniku, tak zjistíme, že se čím dál více způsoby a frekvenčně přibližuje bioenergetickému působení a diagnostice. A to je moc dobře." (Založil/a: Laponka)

Kočka modrá
  1. 6. 2014, 20:48
Kniha mne zaujala svým tématem, které mne zajímá, ale velice těžko se mi chápalo. Jen jsem se zajímala o drahé kameny, léčivou moc rostlin apod... ale jako celek jsem téma nikdy neuchopila. Josef Schrötter však vysvětlil v i velmi graficky zdařile zpracované knize, bioenergetiku tak, že si troufám říci, že i nevěrci uvěří. Žasla jsem nad logikou, kterou v sobě působení bioenergie má... žasla jsem nad úžasnou jednoduchostí. A i když je to čtení pro chvíle, kdy opravdu chcete bádat a trochu se usebrat pro sebe, je to kniha, kterou bych rozhodně do knihovničky doporučila každému zvídavému čtenáři. Každému, kdo chce pochopit, jak vůbec může složitost světa existovat. Protože to je všechno vlastně tak jednoduché!