Klasická slepičí polévka pro duši

Klasická slepičí polévka pro duši Originální název: Chicken Soup for the Soul

Columbus - 2001
ISBN: 80-7249-135-0

Columbus (2001) 80-7249-135-0 155

Dva z nejinspirativnějších lektorů a řečníků současné Ameriky se s vámi chtějí podělit o nejkrásnější příběhy, s nimiž se za svůj život setkali. Jejich vyprávění má moc dotknout se lidských srdcí všude na světě – přináší totiž vtip a moudrost, naději a posilu, jež vás vynesou nad bouřlivé vlny temných chvil. Příběhy, které pro vás autoři pečlivě vybrali, svým způsobem poskytují vzory toho, co je možné a uskutečnitelné, a jsou světlem na cestě každého z nás.
Z této knihy můžete čerpat jako z pokladnice, jejíž obsah zahřívá srdce, a kdykoli budete potřebovat nějaký příklad, budete chtít povzbudit přítele nebo poučit dítě, jistě v ní najdete vhodný příběh. (Založil/a: marta-b)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944

Mark Victor Hansen Mark Victor Hansen
*??.01.1948

Werdysh
  25. 10. 2011, 21:43
Příběhy obyčejných lidí, které mě nějakým způsobem zaujaly a nad kterými se člověk pozastaví. K této knize se moc ráda vracím.
Kittykiffy
  26. 7. 2011, 0:18
Netypická kniha, která stojí za přečtení a doporučení. Obsahuje příběhy, nad kterými se člověk musí zamyslet. Stoprocentně kniha, která dokáže ovlivnit lidské životy.