Brána smrti

Brána smrti

Podtitul: pravdivé příběhy blízkých setkání se smrtí

Knižní klub - 2000
ISBN: 80-242-0191-7

Knižní klub (2000) 80-242-0191-7 238

Už jste někdy uvažovali o smrti, o tom jaké pocity má člověk při umírání? Smrt je posledním velkým tajemstvím našeho života a přesto, ať tomu věříte nebo ne, velké množství lidí tomu prošlo touto zkušeností a potom byli vtaženi zase zpět do světa živých. Vždy existovali šťastlivci, kteří přežili různé nehody, ale dnes se stále zvětšuje skupina pacientů, jež byli uvedeni zpět do života díky lékařské vědě - lékaři je oživili poté, kdy jejich těla klinicky zemřela. Jaké to byli zážitky? Svědectví těchto pacientů nám podává skutečně náznaky toho, co nás všechny čeká.Autor nám s´ve své fascinující knize předkládá příběhy těch, kteří se chtějí svěřit se svými zkušenostmi i podobnostmi ve svých zážitcích. Vědci jsou mnohdy skeptičtí, je však \"návrat\" opravdu vyloučen? Či už opravdu víme, jak naše největší a nejposlednější životní hranice vypadá? Čtěte důkazy těch, kteří prošli \"bránou smrti\" a vrátili se zpět, aby nám o tom vyprávěli. (Založil/a: Ginnidlo)