Slepičí polévka pro duši - 2. porce

Slepičí polévka pro duši - 2. porce Originální název: A 2th Portion of Chicken Soup for the Soul

Columbus - 1998
ISBN: 80-85928-47-7

Columbus (1998) 80-85928-47-7 311

Dva z nejinspirativnějších lektorů a řečníků současné Ameriky se s vámi chtějí podělit o nejkrásnější příběhy, s nimiž se za svůj život setkali. Jejich vyprávění má moc dotknout se lidských srdcí všude na světě – přináší totiž vtip a moudrost, naději a posilu, jež vás vynesou nad bouřlivé vlny temných chvil. Příběhy, které pro vás autoři pečlivě vybrali, svým způsobem poskytují vzory toho, co je možné a uskutečnitelné, a jsou světlem na cestě každého z nás. (Založil/a: marta-b)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944

Mark Victor Hansen Mark Victor Hansen
*??.01.1948

Reetri
  25. 2. 2012, 11:52
Naprosto excelentní čtení! Vždy mi pomohlo z depresí a špatných nálad. Autoři krásně nabádají, abychom ji jedli pomalu a vychutnávali si sousto po soustu. A já ji takto četla. Po každém příběhu se mi buďto rozlévalo po těle nádherně hřejivé teplo lásky a nebo se mi dojetím vlévaly slzy do očí. Unikátní čtení - ale nemyslím si, že pro každého. Spousta lidí ji dle mého nedocení. Jaká věčná škoda.
Welinie
  30. 4. 2016, 15:17
Jsem ráda, že jsem se na Slepičí polévku rozvzpoměla ((= Jedna paní učitelka nám z ní četla na základce. Příjemné čtení.