Slepičí polévka pro duši matky

Slepičí polévka pro duši matky Originální název: Chicken Soup for the Mother’s Soul

Columbus - 1997
ISBN: 80-7249-038-9

Columbus (1997) 80-7249-038-9 276

Ona je první, která vodí své děti za ruku, aby je pak vedla k odpovědnosti za jejich činy. Učí své děti chodit, aby je pak viděla, jak kráčejí k oltáři. Chrání své děti před noční můrou, a pak je povzbuzuje, aby běžely za svým snem. "Ona" - to je matka. Tato kniha je teď určena především jí. Slepičí polévka pro duši matky je vyjádřením úcty a obdivu k mateřství - tak obecně nazýváme umění být současně velmi schopnou organizátorkou, spolehlivou rádkyní, kuchařkou i konzultantkou. Naše příběhy, jež vás pohladí na duši, jsou oslavou významných okamžiků, které mateřství přináší, od těch nejnádhernějších až po ty banální - vyprávějí o daru života, o mateřské intuici, o událostech, na které se nezapomíná, o boji za záchranu rodiny i o posledním rozloučení. Možná teprve budete maminkou nebo jste už babičkou, možná, že právě teď se radujete ze svého mateřství, ale až budete číst naše příběhy o radostech i strastech údělu matky, budete se smát i plakat. Ať už jsou to příběhy o mámách ze sousedství či příspěvky známých osobností, najdete v této knize příklady mateřské lásky, jež se natrvalo zapsaly do srdcí i životů těch, jichž se týkají. (Založil/a: marta-b)

Jack Canfield Jack Canfield
*19.08.1944