Slepičí polévka pro ženskou duši - 2. porce

Slepičí polévka pro ženskou duši - 2. porce Originální název: Second Chicken Soup for the Woman´s Soul

Columbus - 2000
ISBN: 80-7249-041-9

Columbus (2000) 80-7249-041-9 374

Ve sbírce povídek Slepičí polévka pro duši ženy, našly miliony žen celého světa inspiraci i potěšení. Přinesla jim do života radost. Proto se čtveřice světoznámých a uznávaných autorů pustila do druhé "porce" příběhů a vyprávěněk pro citlivou ženskou duši. Jejich četba vám může jednou přinést očistný, uzdravující pláč, jindy se zase od srdce zasmějete. Nabízíme vám příběhy o ženách, o jejich nezlomném duchu, lásce i odvaze. Dojmou vás pravdivé příběhy žen, které stejně jako vy pracují, milují, vychovávají děti. A stejně jako vy překonávají své ztráty, nevyhýbají se překážkám a naplňují své sny. Budou vám vyprávět příběhy o práci, o lásce, o mateřství, ale také o smutku a životních obtížích, které se nevyhnou žádné z nás. Slepičí polévka pro duši ženy se tak může stát báječným dárkem pro kteroukoli ženu libovolného věku - můžete ji darovat sestře nebo přítelkyni, kolegyni či tetičce, mamince nebo dcerce - je to most spojující všechny generace. Přečtění zaručeně zvýší vaši sebedůvěru. pomůže vám v horších časech a dodá vám novou víru v nekonečný zázrak ženství. (Založil/a: marta-b)

Mark Victor Hansen Mark Victor Hansen
*??.01.1948