Nechtěj nic vědět

Nechtěj nic vědět
Originální název: You Don´t Want To Know
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-888-5

Domino (2013) 978-80-7303-888-5 519

Přišla matka zmizelého dítěte opravdu o rozum, anebo jí jen všichni lžou?

Život Avy Garrisonové skončil toho dne, kdy se ztratil její syn Noah. Jsou to už dva roky a Avinu mysl stále halí mlha žalu, kterou se marně snažil rozehnat ošetřující personál psychiatrické léčebny. Noahovo tělo nebylo nikdy nalezeno a všichni se domnívají, že utonul po pádu z mola. Vlastně si to donedávna myslela i Ava...
Po návratu domů začnou Avu trýznit znepokojivé vjemy: slyší křik z Noahova pokoje, pak ho zase zahlédne, jak bloumá na břehu jezera...Rodina, psycholožka i manžel se začnou obávat, jestli nadobro nepřišla o rozum. Anebo se bojí spíše toho, co by Ava mohla zjistit?
Ava už sama netuší, co je vlastně pravda. A čím hlouběji se do svých vzpomínek noří, tím mrazivější strach ji svírá. Teď už ví, že synovo zmizení nebyla najhorší událost jejího života. Tahle noční můra skončí až tehdy, kdy Ava pozná celou děsivou pravdu... (Založil/a: 1307_A_0507)

Emmilli
  17. 11. 2015, 12:04
kdyby byla kniha tak o třetinu kratší a neopakovali by se stále stejné fráze bylo by to super, Posledních cca 100 stránek bylo perfektních, měli spád, akci, napětí a vlastně se teprve začalo něco dít. \do té doby pro mě neskutečná nuda, kdy jsem uvažovala o tom, že knihu odložím a číst nebudu. Nebýt posledních akčních stran, nemohla bych dát ani ty tři hvězdy
minkar
  13. 12. 2015, 20:41
Skvela kniha! Od zacatku az do konce napinave, precetla jsem ji za jeden den na jeden zatah. Proste jsem ji nemohla odlozit. Pokazde, kdyz se zacnou veci rozuzlovat, prijde dalsi zlom, ktery ctenare sokuje. Vicemene necekany zaver, ktery ctenar neodhali uz v polovine knihy.
Kriss.s
  13. 1. 2016, 14:59
Kniha byla dobrá, zajímavý děj, nečekané rozuzlení, které je překvapivé. Škoda jen toho, že byla dlouhá a občas měla zbytečné části. Místy jsem si už říkala, že bych to konečně mohla dočíst, což by se stávat nemělo. Mít to o pár desítek stran méně, byla by to skvělá kniha. Takhle se bohužel začala pořádně ,,rozjíždět,, až v půlce, ale konec byl super.