Co je tvoje, je i moje

Originální název: What´s Yours Is Mine

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-902-8

Domino (2013) 978-80-7303-902-8 300

Dvě sestry. Naprosté protiklady. A dohoda, která je spojí - anebo navždy rozdělí.

Grace Hamiltonová je dítě štěstěny. Na co sáhne, to se vydaří. Avšak to, po čem touží ze všeho nejvíce, mít nemůže: vlastní dítě. Tato nenaplněná touha se plíživě přemění v posedlost, která dokáže rozleptat i ten nejdokonalejší život. A pak se z Ameriky nečekaně vrátí její sestra...
Susannah je rozený smolař. Na co sáhne, to se zkazí. Ale děti mít může, dokonce je už i porodila – a dala k adopci. Šest let strávila v americkém tetovacím salonu a teď se vrací do Británie, aniž tuší, čím se tam vlastně bude živit. Už ani nevěří, že se jí podaří dělat něco smysluplného; spíše doufá, že zas nevytvoří nějaký další průšvih.
Setkání obou sester je zprvu jako setkání dvou bytostí z rozdílných planet. Přesto se dokáží shodnout na jedné věci: Susannah se stane náhradní matkou Graceina dítěte. Odnosí a porodí je, pak novorozeně předá jeho biologickým rodičům. Zádrhel nastane ve chvíli, kdy se Susannah rozhodne, že si dítě nechá... (Založil/a: 1307_A_0507)

Šárka Knihomolka
  3. 10. 2016, 12:40
Do knihy jsem se pouštěla s chutí a Tess Stimson samozřejmě nezklamala. Mám moc ráda její příběhy ze života. Je psaná stejným stylem jako ostatní její knížky, které jsem už od autorky přečetla. Střídají se kapitoly z pohledu Grace a Susanny. Určitě doporučuji, strávíte s knihou několik příjemných hodin.
Iwíček
  17. 6. 2015, 10:58
Kniha se mi celkem líbila, ale vadily mi některé výrazy. Nicméně si myslím, že to příběhu neubralo. Více najdete zde: http://iwikovaknihovna.blogspot.cz/2015/06/kolektivni-vlastnictvi.html
b.w.
  16. 5. 2014, 14:31
Popravdě jsem ani nečekala, že bude kniha až tak dobrá. Velmi pozitivně mě překvapila. Určitě zkusím i další díla této autorky.
Silesian
  3. 8. 2016, 15:33
Slabota ze všech kritérií... litoval jsem ,že jsem ji začal číst !! Zajímavé je, jak jsou věci od této autorky populární...
Dana Knopová
  9. 7. 2015, 21:48
Skvěle napsaná, přečtená za den. Už jsem si v knihovně zarezervovala další tituly od této autorky. U mě dobrý :)