Jumper: Griffinův příběh

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Baronet - 2008
ISBN: 978-80-7384-107-2

Baronet (2008) 978-80-7384-107-2 211

Na základě svých slavných románů Jumper a Reflex na psal Steven Gould nový filmový příběh pro 20th Century Fox. Jeho hrdina Griffin OConnor je skokan jako Davey v předchozích románech - umí se teleportovat v prostoru i čase. Tuto schopnost však musí bedlivě skrývat, protože jistí lidé touží tyto možnosti kontrolovat, a pokud se jim to nepovede, tak ji zničit. A tak jak on tak jeho rodina žijí na útěku a v neustálém ohrožení, a i někteří z jeho přátel musí, kvůli Griffinovým schopnostem, zemřít. Napínavé SF, jež se odehrává v běžných reáliích našeho života. (Založil/a: trollkona)

Steven Gould Steven Gould
*07.02.1955

Anael
  31. 8. 2012, 22:36
Kniha se dobře čte, ale nepřišla mi natolik zajímavá, abych si hledala nějaká pokračování. Viděla jsem i film, ale ten byl jiný.
HELLBOY-DB
  29. 6. 2016, 0:28
Předělávat původního Jumpera kvůli filmu nedopadlo úplně špatně, ale protože se vytratila originalita a více se tu pracuje s filmovým klišé, je výsledek hlavně v úvodu dost rozpačitý. Po krátkém svižném úvodu, nastupuje na scénu dlouhý nudný rozjezd a ke všemu ještě plný španělských vět, které jsou tu ku prospěchu asi jako mrtvému kožich. Díky zlepšení děje v závěru a za ten nový příběh na stejné téma, které tato kniha přinesla, dám tomuto restartu originálu nakonec ===60%.
lolak656
  29. 11. 2016, 23:38
Kniha byla dobrá i když měla dost pomalý začátek , ale jinak si myslím, že až budu mít čas, tak si ji přečtu znovu.
Holubova.K
  27. 3. 2014, 19:17
Hrozně hezky se to čte. Děj není nudný a stále je na co se těšit. Myslím že kdo rád fantasy, scifi tak tahle knížka vás bude zaručene bavit ...:)
demonis
  8. 3. 2012, 23:05
Podle mne velmi jednoduse psaná kniha i kdyz se mi líbila atmosféra i zasazeni pribehu. Určitě to ale nebyla ztrata času a knihu zalozom nekam nahoru a v nejbližší dobe si ji znovu prectu.