Originální název: Vlčice

Epocha - 2015
ISBN: 978-80-7425-249-5

Epocha (2015) 978-80-7425-249-5 440
Wolf Publishing (2005) 80-239-5277-3 286

Území Čech a Moravy, počátek našeho letopočtu. V tomto prostoru a čase začíná temný a krvavý život vlkodlačice Kroany. Na pozadí historických událostí kolem vzniku Marobudovy říše autor vykresluje příběh zločinu a touhy po pomstě, příběh vzpoury proti silám osudu, příběh plný zvratů, soubojů a bitev i pochmurných obrazů na hranici skutečnisti. Až se vám bude zdát, že víte, o čem to je, nebuďte si jisti. Bude to o něčem jiném. Až si začnete myslet, že máte jasno, nespoléhejte se na to. Všechno je jiné. (Založil/a: zayic)

Tardis
  5. 5. 2015, 22:40
Napínavý, fantaskní a rychle se odvíjející příběh s trochou melodramatična.
Nenápadná a náhodou objevená kniha patří mezi mé nejoblíbenější, i když podle hodnocení nepatří mezi ty, co se zalíbí všem. Poprvé jsem četla, dokud jsem nedočetla a na hodnocení neubralo ani několik opakování.
Jetelik
  23. 3. 2011, 7:43
Velmi dobře čtivá fantasy-fikce. Oceňuji piplání se s dobovými reáliemi starověkého území Čech, které příběhu dodávají zvláštní a příjemnou atmosféru. Snad možná by mohlo být fantastična pro dobro historické fikce o trochu méně, tedy ponechat vlkodlaky a skřety, ale víly a duchy raději vynechat.
onde
  7. 2. 2015, 15:25
První kniha, u které jsem uronil slzu. Podle mě velmi podařené dílo, nemohl jsem se odtrhnout. 5 hvězdiček je zasloužených.
Esmit
  9. 8. 2010, 0:25
Ne, tohle vážně ne. Moc nezáživnýh momentů, moc nelogičností. Mnoho si tam jen tak vymýšlel a zase odmýšlel. Dávám dvě hvězdičky. Jednu za to, že dokázal velice dobře pracovat s mnoha postavami a dokonce ani já jsem se v nich tolik neztrácela a druhá za poměrně čtivou formu. Čekala jsem víc.