Pink Floyd

Originální název: Inside Out

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-111-2

BB art (2007) 978-80-7381-111-2 326

Kniha Nicka Masona nabízí pohled zevnitř na historii jedné z nejoriginálnějších, nejúspěšnějších a nejdéle hrajících skupin všech dob: Pink Floyd.
Toto seskupení geniálních, ale často bouřlivých jedinců zanechalo významnou stopu v hudební historii. Nick Mason, jeden ze zakladatelů Pink Floyd, je jediným členem, který je součástí skupiny od jejího počátku dodnes. Sepsal události těch pozoruhodných let, jak je viděl on, a nebránil se ironii, dojetí ani vtipu.
Knihu doplňují fotografie a obrázky, z nichž mnohé pocházejí z osobního archivu Nicka Masona a zachycují nejdůležitější okamžiky života skupiny. Některé z nich nebyly nikdy předtím zveřejněny. (Založil/a: Elmoro)

#hudba
Nick Mason Nick Mason
*27.01.1944

Hledající
  31. 8. 2016, 0:02
Jako fanoušek Pink Floyd nemohu být v hodnocení objektivní, ale toto je fakt dobrá kniha. Od jejich psychedelických začátků se Sydem Barrettem až po alba natočená bez Waterse, vše je psáno zajímavě i vtipně. Jestliže si mám přečíst podrobnou a pravdivou knihu "o nich", není nad to, když to píše jeden "z nich". Myslím, že Mason se snažil být velice objektivní i v momentech, kdy se soudržnost skupiny tříští a Waters stojí proti zbytku skupiny, podrobnosti samozřejmě nebudeme znát nikdy.
mitote
  18. 1. 2011, 7:52
Just another brick in the wall... Jakožto fanoušek Pink Floydů jsem tuto knížku velmi ocenila, z Masonův humor tomu dává ten správný říz... Kéžby ještě spolu hráli...
Mersault
  2. 8. 2013, 17:01
Nic nového ze mě nevypadne, ale rád se budu opakovat. Jakožto fanoušek Pink Floyd jsem od této knihy čekal biografii oblíbené kapely, ale Nick Mason z ní udělal přímo román. Vtipné, čtivé, napínavé - zkrátka kniha, která se čte jedním dechem.
Czermy
  19. 10. 2010, 22:03
Tohle je opravdu věc, u které se něco velmi zábavou formou dozvíte. Nick Mason je skutečně přirozený bavič. Člověk by z něj měl pocit, že je talentem na leccos, snad až na bubnování. Pink Floyd byli skvělí, Nick Mason skvělým stále je, měl by psát víc.
problemchild
  13. 3. 2016, 10:38
Povinnost pro každého fanouška skupiny Pink Floyd. Knížka je psaná velmi čtivě a poutavě s citem pro vtip. Moc se mi líbila.
Matte27
  26. 3. 2014, 23:40
Bomba! Vtipné, čtivé a především o mojí nejoblíbenější skupině. U takových knih, či vlastně příběhů je škoda, že končí ..
han soc
  18. 4. 2011, 22:43
Best! Jedním slovem. Neměla by chybět v knihovně žádného fanouška této kapely. :) Svkvělý humor, neskutečně zábavná, inspirativní kniha. Vřele doporučuji
Elmoro
  6. 4. 2010, 11:45
Vyníkající biografie, která mě bavila nejen bohatou historíí mé oblíbené skupiny, ale i formou jakou ji bubeník Nick Mason psal. Je to napsané tak od srdce, s citem pro vtip, ale i pro smutné nebo nostalgické chvíle, že po přečtení vás ještě o něco víc zamrzí že Pink Floyd v nejznámější sestavě spolu už nikdy nezahrají.