Metallica

Originální název: Metallica: This Monster Lives

BB art - 2007
ISBN: 978-80-7381-123-5

BB art (2007) 978-80-7381-123-5 398

Berlingerova kniha METALLICA: THIS MONSTER LIVES vypráví příběhy na pozadí filmu a zachycuje energii, nejistotu a konečný triumf zápasu o přežití jak filmu, tak Metalliky. Spojuje příběhy, které jsou zachyceny ve filmu, s těmi, které se odehrály mimo něj, a nabízí důvěrné podrobnosti zápasu skupiny ve víru osobních změn, závislostí a sporů. (Založil/a: Elmoro)

#hudba

BloodySteak
  25. 12. 2013, 17:07
Doplněk k výtečnýmu dokumentu Metallica: Some Kind of Monster. Berlinger (který film natočil a na základě něho napsal knížku) poodkrývá zákulisí natáčení a dává některé scény z filmu do dalších souvislostí. Jasně, je to další ždímačka peněz z fanoušků, ale tentokrát i docela smysluplná. Jako doplněk k filmu vynikající, nechápu, proč knihu čte někdo, kdo film neviděl. Naopak je to úplně stejná blbost.
McFly
  21. 4. 2011, 21:31
Těžko se mi hodnotí kniha, když jsem ještě neviděl film, každopádně by se kniha mohla zkrátit tak na 200-300 stránek kdyby autoři vynechali své životopisy. Nejvíc mi vadilo jak pořád zmiňovali že Metallica je největší a nejlepší skupina na světě!! Jak tohle může někdo myslet vážně - existují 30, vydali pouze 9 alb se svým materiálem a z toho jsou 3 naprotosto průměrné! Očividně považují za svět pouze USA a Kanadu, pak by se to dalo pochopit.