Aura

Aura

Podtitul: Naučte se auru vidět, číst, posílit a léčit

Noxi - 2013
ISBN: 978-80-8111-151-8

Noxi (2013) 978-80-8111-151-8

Všechno, co jste chtěli vědět o auře.
Už jste někdy toužili, jakou má kdo náladu, skutečnou povahu či jaký je jeho zdravotní stav? I vy můžete snadno porozumět a léčit auru – barevné prstence energie, které vyzařují z duše každé bytosti. Díky těmto poznatkům získáte silný nástroj k dosažení cílů, zlepšení svého zdraví a také k pomoci druhým. Richard Webster vám v knize Aura nabízí podrobný návod na to, jak pracovat s aurou. Prostřednictvím meditace a nápaditých cviků se naučíte napojit na svůj tělesný systém čaker a získáte jednoduché návody, jak:
• čistit a harmonizovat svoje čakry pomocí nerostů a kyvadel
• rozpoznávat symptomy nemoci a uzdravit se
• chránit svoji auru před psychickým útokem
• pochopit aury svých domácích mazlíčků a zbavit je jejich zlých návyků
Richard Webster poprvé uviděl auru jako desetiletý. Fascinovalo ho to natolik, že se postupně naučil aury interpretovat i léčit a svoje bohaté poznatky se rozhodl sepsat do praktické příručky plné rad a duchovních cvičení, díky kterým porozumíte všudypřítomné energii. (Založil/a: Nika_D)

Morsie
  27. 10. 2013, 14:01
Moc dobrá knížka. Aura je podle mě nedílnou součástí našeho těla, naší energie a jsem proto ráda, že o ní vyšla takto ucelená a poučná publikace. Nemyslím si, že jsou to jen šarlatánské triky a plané bláboly. Já si myslím, že aura opravdu existuje a v této knize je mnoho zajímavých návodů, které člověku pomohou auru pochopit a uvidět.