Druhá

Druhá

Noxi - 2013
ISBN: 978-80-8111-144-0

Noxi (2013) 978-80-8111-144-0

Manželka a milenka. Alena je přesvědčená, že jejich manželství nic nechybí, jediným stínem společného života je, že Robert bývá v práci příliš dlouho a na rodinu mu zbývají jen drobečky času. Daniela věří, že Robert se brzy rozvede, a sní o společné budoucnosti. Každá z nich je ta druhá. Která bude první? (Založil/a: Nika_D)

Morsie
  27. 10. 2013, 13:33
Paní Vasilková je autorka velice příjemných knížek. Jsou to tedy spíš takové oddechovky, ale leckdy se i ukáže, že mají docela co do sebe. To platí i o románu Druhá. Je to příběh, který se může stát leckde a co je na něm nejlepší - že milenky zde nejsou vykreslené v tom klasickém negativním světle. I milenky jsou jen oběti...
IOIOIO
  20. 6. 2016, 19:54
Nikdo nepochybuje, že autorka psát umí. Že její proslepičí styl knih má jistý půvab. Ovšem v této knize se ještě více, než v jiných, odhaluje neschopnost vystavět alespoň trochu nestupidní a realistickou zápletku. Idylicky ukoptěný běh k závěru je už jen třešnička na dortu celého nesmyslně působícího příběhu. Nemohu doporučit.
Terka589
  16. 11. 2013, 22:05
Příjemná knížka, jen jsem na prvních 50stranách objevila asi 4 překlepy (to opravdu nesnáším) a jednou zde bylo dokonce zaměněno jméno. Ale jinak ráda doporučuji!