Tajemství kódů

Tajemství kódů

Podtitul: Nahlédněte do světa skrytých poselství

Svojtka & Co. - 2013
ISBN: 978-80-256-0978-1

Svojtka & Co. (2013) 978-80-256-0978-1 288

Hieroglyfy, morseovka, nejstarší petroglyfy, vlajkové signály, nouzové signály, kód Navajo a mnoho dalšího - vstupte do tajuplného světa šifer a jejich luštění. Tato ilustrovaná kniha poodhaluje záhady tajných jazyku, společenství symbolu i to, jak vznikaly v jednotlivých epochách a kulturách po celém světě. Poskytuje přehled toho, jak se kódy všeho druhu používaly k vyjádření širokého spektra informací. Tematická struktura knihy je postavena tak, že sdružuje kódy určitých typu do ucelených skupin. I když jsou tyto tematické sekce organizovány obecně chronologicky, křížové odkazy mezi sekcemi odhalují zřetelné vzorce. Uvědomování si vnitřně propojené sítě "tajných jazyku", které nás obklopují, je dnes - více než kdykoli jindy - rozhodující pro naše přežití a úspěch: tato kniha by mohla změnit váš život. (Založil/a: Nika_D)

Autor neznámý Autor neznámý
*? - †?