Chalupa

Chalupa Originální název: Chalupa

Almi - 2013
ISBN: 978-80-87494-08-0

Almi (2013) 978-80-87494-08-0

Autorka knihy "Andělé a ti druzí" napsala další knihu "Chalupa". Příběh se odehrává v romantickém prostředí na samotě někde na vysočině, kde si úspěšný manželský pár - lékař Filip a knihovnice Leona - koupil stylovou chalupu pro víkendový a prázdninový odpočinek, načerpání nových sil a spokojenosti na duši.
Krátce poté, co Filip s Leonou začali jezdit na chalupu, se dozvídají, že v jejich domě došlo před mnoha lety k dvojnásobné vraždě - šílený manžel oběsil svoji nevěrnou ženu a dítě. Jenže tragedie, ke které zde došlo kdysi dávno se začíná postupně, ale neodbytně prolínat do jejich života a postupně jej ničit. Začíná souboj dobra s démony, boj živých s mrtvými …. (Založil/a: Nika_D)

Gabriela Brůžičková Gabriela Brůžičková

NikaCH
  22. 9. 2016, 11:23
Knihu jsem četla na doporučení a musím říct, že jsem se chvílemi i bála ;o) Je to nejspíš prostředím, ve kterém se děj odehrává. I když jsem ctitelkou odlišných žánrů, tak se mi tato kniha líbila. Trochu "duchařiny" neškodí :o)