Ohnivý kruh

Podtitul: Valentino Rossi

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-905127-1-9

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-905127-1-9 340

Tato kniha je první knihou přeloženou do češtiny, která uceleně mapuje celou éru MotoGP na pozadí příběhu Valentina Rossiho. Ohnivý kruh popisuje jeho vzestup na úplnou špičku, následný pád a opětovné povstání do nejvyšší elity, detailně se věnuje temnější stránce jeho rivality s Maxem Biaggim a Setem Gibernauem a jeho bojem s daňovými úřady a médii.

Je to portrét bez jakýcholi příkras, vyčerpávající popis ze zákulisí kolotoče MotoGP, věrně zachycující to, co nutí závodníky riskovat, ať se jedná o Rossiho, Jamese Toselanda, nebo soupeřící španělské hvězdy Jorgeho Lorenza a Daniho Pedrosu. Rick Broadbent představuje nejen ty největší hvězdy, ale i pořadatele, rodiče, doktory, vlastníky týmů či fanoušky, kteří společně se závodníky tvoří tento mimořádně napínavý sport.

S chvílemi veselými, smutnými, šokujícími i povznášejícími nám Ohnivý kruh osobně představuje všechny ty, kteří jsou spojeni společnou láskou k riskování života za třísetkilometrové rychlosti. Fascinující příběh o tomto vzrušujícím a nebezpečném sportu.
Nakladatel: Altimax (Založil/a: Nika_D)

Rick Broadbent Rick Broadbent